Naturalna fotografia ślubna

ile czasu fotografujesz w dniu ślubu? 

pakiet na reportaż ślubny mam tylko jeden - całodzienny, około dwunastogodzinny. w praktyce wychodzi to klasyczne ''od przygotowań do oczepin''. :) zaczynam około godzinę przed błogosławieństwem - zazwyczaj Panna Młoda ma już zrobioną fryzurę i jest w trakcie makijażu. 

jak wygląda Twoja praca? 

przychodzę na przygotowania, rozmawiam z Wami, z Waszymi najbliższymi - wszystko po to byście stresowali się jak najmniej - rozpoczynam od fotografowania detali byście mogli oswoić się z moją obecnością. potem jestem z Wami aż do oczepin. 

nie mam w zwyczaju ustawiania ani Was ani gości, mówienia Wam 'hej, teraz będzie zdjęcie, uśmiechnijcie się!'. w reportażu cenię sobie przede wszystkim autentyczność chwili, złapany moment. jedyny moment w ciągu dnia w którym zdjęcia faktycznie są pozowane to zdjęcia grupowe.

co jest w cenie? 

cena zawiera moją dwunastogodzinną obecność w dniu Waszego ślubu, internetową galerię ze zdjęciami na hasło, sesję w dniu ślubu, obróbkę zdjęć oraz album. zdjęć będzie minimum 400, każde z nich starannie obrobione i wyselekcjonowane. 


jakie są dodatkowe koszta?

cena za reportaż zawiera dojazd i opcjonalny nocleg. mam własne auto oraz prawo jazdy - jestem mobilna. 

ile czasu będziemy czekać na zdjęcia? 

zazwyczaj w ciągu 3 tygodni-miesiąca galeria jest już gotowa. 

jak wygląda procedura rezerwacji terminu? 

po pozytywnej odpowiedzi na wysłaną przeze mnie ofertę, przesyłam Wam wzór umowy i/lub umawiam się na spotkanie (na żywo lub na Skype :)). po podpisaniu umowy następuje wpłata zadatku. kontaktuję się z Wami ok. tydzień - dwa tygodnie przed ślubem. wysyłam Wam wtedy formularz z pytaniami oraz wskazówkami, dzięki któremu w dniu ślubu mogę spełnić Wasze oczekiwania w 100%. oczywiście jeśli w międzyczasie pojawią się pytania - jestem dla Was w każdej chwili.

Using Format